Uzņēmuma nodaļas
Hand book
Vispiemērotākais salīdzinājums, lai aprakstītu uzņēmuma darbību — tas ir dzīvs organisms. Tāpat kā katrs dzīvs organisms kopumā funkcionē pateicoties atsevišķu orgānu darbībai, tā arī uzņēmums var veiksmīgi darboties, pateicoties atsevišķiem darbiniekiem, kuri, atrodoties savās vietās, pilda tieši tās funkcijas, kuras no viņiem tiek pieprasītas.
 
Katra cilvēka organismā (lasi — „uzņēmumā”), kā zināms, ir tāds orgāns kā aklā zarna. Kaut gan šis orgāns noteikti pilda kādu funkciju organisma darbībā, līdz šim brīdim fiziologi nevar viennozīmīgi pateikt, kas tā ir par funkciju. (Laikam tāpēc šis orgāns tik bieži tiek izoperēts):-) Reizēm gadās, ka organismā (lasi — „uzņēmumā”) ir vairāk šādu aklās zarnas izaugumu nekā citos (ne mazāk svarīgos) orgānos. Lai pārliecinātos, ka šāda aklā zarna nav kāds no mums, jāpārbauda, vai mēs atrodamies katrs savā vietā un pildām kādas noteiktas funkcijas organisma/uzņēmuma darbībā, ka šāda orgāna izoperēšana varētu būt bīstama visa organisma darbībai.
 
- Administratīvā nodaļa
 
- Finanšu nodaļa
 
- Pārdošanas nodaļa
 
- Mācību programmu un reklāmas administrēšanas nodaļa
 
Mēs nestāvam uz vietas, un tāpēc kāds no Jums nostāsies jaunas nodaļas vadībā. Kas tā būs par nodaļu? Mēs esam gatavi uzklausīt Jūsu idejas!

Reklāma :
 — Недвижимость в Италии на озере Комо
comolakeinvest.com