Uzņēmuma vēsture
Hand book
Mūsu uzņēmuma dibināšana ir uzskatāms piemērs tam, ka Ticība un Optimisms par spīti nelabvēlīgiem apstākļiem, problēmām un grūtībām, noved mūs pie izvēlētā mērķa. Ja varētu ar vienu frāzi aprakstīt, kā viss sākās, vispiemērotākā būtu viena visiem zināma Odesas iedzīvotāja frāze: „Tas nu bija jāredz!!!” :-)
 
Kad 1999. gada martā mēs iegājām mūsu pirmajās telpās (kuras jau pēc pusgada varēja nosaukt par biroju), tajās nebija pat normālu sienu. Viss, kas tur bija – sadrupis apmetums, griestu vietā armatūras stieņi un vējš, kurš pūta pa daudzajām spraugām un logiem, no kuriem bija palicis pāri tikai nosaukums.
 
Toties mums bija mēbeles — divi sašķiebušies krēsli un telefona līnija, ...bet bez telefona aparāta. Uzreiz kaut ko iesākt ar visu šo „kārtību” mēs nevarējām, jo mēs uzsākām uzņēmējdarbību ne tāpēc, ka mums bija nauda, bet tāpēc, ka mums tās nebija.
 
Vienu no krēsliem mēs sekmīgi pielāgojām galda vietā, uz kura nolikām aizlienētu no paziņām telefona aparātu, kura klausule regulāri sadalījās divās daļās, bet telefonsarunas ar potenciālo klientu laikā no klausules visu laiku atvienojās vads. Lai veiktu kārtējo telefona zvanu, kāds no mums notupās blakus improvizētajam galdam, un zvanītāja virsdrēbes „slaucīja” putekļaino grīdu.
 
Pārvietošanās līdzekli, ar kura palīdzību mēs braucām pie klientiem, diez vai varētu nosaukt par automašīnu. Kad ar šo „mašīnu” mēs devāmies uz tikšanos, centāmies to atstāt kādu kvartālu no tikšanās vietas, lai potenciālais klients nejauši neieraudzītu, ar ko mēs esam ieradušies. Šo „mašīnu” mēs iemūžinājām vēsturei un pievienojam šo fotogrāfiju, kā apliecinājumu augstāk aprakstītajam.
 
Mēs nezinām, vai situācija, kurā atradās uzņēmuma dibinātāji (un tie darbinieki, kas bija ar mums tajā laikā) varētu tikt novērtēta kā problemātiska vai grūta, bet fakti paliek fakti — uzņēmums izgāja cauri šīm un citām grūtībām un turpina virzīties uz priekšu. Visā uzņēmuma attīstības laikā tā darbības specifika ir ievērojami mainījusies, ir izstrādāti jauni produkti un pakalpojumi un to izstrāde aizvien turpinās. Uzņēmuma sastāvs no kvalitātes viedokļa tiek atjaunots tikai uz labo pusi. :-) Un tas mums sagādā prieku!
 
Mēs ticam, ka mūsu uzņēmuma vēsture tikai sākas. Un katrs no mums var kļūt par šīs vēstures daļu.
 
 
Reklāma :
— Ūdens attīrīšanas sistēmas
aquabalt.com