Direktoru uzruna
Hand book
Mēs sveicinām Jūs un gribam darīt Jums zināmu, ka mēs esam ļoti priecīgi Jūs redzēt mūsu nelielajā (pagaidām), bet draudzīgajā kolektīvā. Mums tiešām sagādā prieku apziņa, ka kopā ar mums mūsu uzņēmumā vēlas strādāt arī citi cilvēki. Kad mums apkārt ir cilvēki, kuri tic uzņēmumam, kurā viņi strādā, tic tam, ko viņi dara, aizmirstas visas grūtības un problēmas, ar kurām nākas saskarties ikdienā. 
 
Tādas rakstura īpašības, kā Ticība un Optimisms, ir tieši tās rakstura īpašības, kuras ir veidojušas cilvēces vēsturi. Neskatoties uz to, ka Ticībai un Optimismam opozīcijā vienmēr ir stāvējuši Neticība un Pesimisms, Kriticisms un Cinisms, Ambiciozitāte un Egoisms un daudzi citi ”ismi”, Ticībai un Optimismam vienmēr ir izdevies uzvarēt un atvairīt ienaidnieku uzbrukumus. Starp šīm divām nometnēm vienmēr ir norisinājusies sīva cīņa, un uzvara Ticībai un Optimismam nekad nav nākusi viegli.  
 
Šie principi attiecas arī uz mūsu uzņēmumu, jo cilvēces vēstures gaitā no pašiem pirmsākumiem līdz pat mūsu dienām šajā jomā nekas nav mainījies. Tāpēc, lai ko arī mūsu uzņēmums darītu, tas vienmēr sastapsies ar Neticību un Pesimismu, Kritiku un Cinismu u.t.t. Bet tas taču mums nav nekas jauns? Vai ne!?
 
Tomēr, mēs no visas sirds ticam, ka nav nekā neiespējama! Ar šo principu mēs iesākām, pie šī principa mēs turēsimies arī turpmāk.
 
Mūsu principi ir ļoti vienkārši:
 
Problēma nav problēma līdz tam laikam, kamēr mēs ticam, ka tā tiks atrisināta;
 
Grūtības nav reālas grūtības, jo tās nāk un... aiziet, bet optimisms paliek;
 
Tas, kur mēs bijām vakar —  palika vakardienā, bet mēs jau dzīvojam šodien un skatāmies rītdienā!
 
Reklāma :
 — Недвижимость в Италии на озере Комо
comolakeinvest.com