Pakalpojumi
Pakalpojumi
1. Bieži rodas situācijas, kad klientam ir nepieciešams kompetenta konsultanta padoms — privāta konsultācija. Mēs varam organizēt mūsu klientiem šādas privātas konsultācijas ar tiem konsultantiem, ar kuriem sadarbojas mūsu uzņēmums.

2. Mūsu uzņēmums piedāvā dažādus mācību un konsultāciju veidus. Viens no mācību veidiem — Korporatīvās mācības. Šajā mācību veidā tiek apmācīta tikai kāda viena uzņēmuma komanda. Šāda mācību veida efektivitāti ir grūti pārvērtēt. Sīkāk lasiet sadaļā — „Korporatīvās mācības”.

3. Mēs nevēlamies gari spriedelēt par to, kāda milzīga nozīme brīvā tirgus apstākļos ir reklāmai, jo tie, kuri zina, kā reklāma var palīdzēt nostiprināt savas pozīcijas tirgū sīvas konkurences apstākļos, zina arī to, kā visefektīvāk izmantot šo spēcīgo instrumentu savā labā. Mēs piedāvājam Jums novērtēt reklāmas iespējas ar „Perfekta Consulting” palīdzību un piedāvājam vairākus efektīvus risinājumus. Sīkāk lasiet nodaļā „Par reklāmu”.


Pakalpojumu skaits, kurus mēs varam piedāvāt mūsu klientiem nav ļoti plašs, jo mēs izvēlamies piedāvājam tikai tās iespējas, kuras mēs varam izpildīt visaugstākajā līmenī. :) Mēs nedzenamies pēc daudzuma... Mēs esam kvalitātes fanāti... :-)